Opis nieruchomości
Oferujemy do sprzedaży zadbany DOM WOLNOSTOJĄCY o powierzchni całkowitej ok. 225 m², powierzchni użytkowej 170 m2, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Grabówka w Częstochowie.
Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako przestronny dom dla rodziny, ale także- dzięki funkcjonalnemu rozkładowi pomieszczeń- może stanowić idealne połączenie funkcji mieszkalnej z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej np. biura, gabinetu itp.
NIERUCHOMOŚĆ:
- BUDYNEK solidnie wybudowany w 1990 roku, częściowo podpiwniczony. Budynek ocieplony styropianem (10 cm), konstrukcja dachu drewniana, dach kryty blachą, okna drewniane, jedno okno ( w kuchni ) wymienione. Rolety zewnętrzne. Na podłogach zadbany parkiet, na ścianach tynki. Nieruchomość w dobrym stanie technicznym nadająca się do zamieszkania, z możliwością modernizacji według własnych potrzeb. Układ pomieszczeń stwarza wiele możliwości aranżacyjnych.
- DZIAŁKA o powierzchni 629 m2, wymiary 19 m (od frontu) x 33 m, o regularnym kształcie, płaska, ogrodzona. Na działce znajduje się GARAŻ jednostanowiskowy oraz pomieszczenie gospodarcze. Ogród stwarza możliwość dowolnej aranżacji.
Powierzchnię domu stanowi:
PARTER:
- wiatrołap,
- duży hol/ salon;
- dodatkowy pokój ( gabinet)
- toaleta
PÓŁPIĘTRO:
- przestronna jadalnia,
- kuchnia z meblami oraz sprzętem agd: lodówka, kuchenka gazowa, okap, zmywarka.
PIĘTRO:
- trzy sypialnie ( jedna z wyjściem na balkon),
- łazienka,
- toaleta,
- korytarz
PODDASZE:
- dwa pokoje w układzie przejściowym, z jednego wyjście na duży balkon.
- wejście na strych.
PIWNICA
- dwa pomieszczenia,
- duża łazienka z pralnią.
MEDIA: woda, kanalizacja, prąd, gaz; ogrzewanie gazowe z pieca dwufunkcyjnego (zamontowano nowy piec gazowy).
LOKALIZACJA: dzielnica
GRABÓWKA, w sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzinnych, w niedalekiej odległości przedszkole, szkoła, sklepy oraz punkty usługowe, przystanek komunikacji miejskiej.
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ I KONTAKTU Z AGENTEM.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.